600 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

600 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

SponsorluklarSponsorluklar

Sponsorluk çalışmalarında amacımız karşılıklı kazanç ilkesine dayanan ve karşı tarafa dokunabilen bir anlayışta süreci yürütmektir... Atiye Laçin Gıda olarak ayni ve maddi sponsorluk çalışmalarıyla özellikle bölgemizde belirlediğimiz kategorilerde sponsorluk çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.
-Spor Organizasyonlarının Sponsorluğu
-Şahsi Sporcu Sponsorluğu
-Üniversite Kulüp ve Topluluk Sponsorluğu
-Fuar, Kongre, Konferans, Zirve Sponsorluğu

Kadın Girişimci Destekleri

Ülke ekonomisine katkı sunan ve istihdam yaratan kadın girişimcilere, kamu kurumları ve sivil toplum örgütlerince sağlanan kredi, hibe ve destekler çoğalıyor. Kadın Girişimciler yerel ve ulusal, farklı ölçeklerdeki faaliyetleriyle onlar artık ekonomi için birer umut kaynağı.... Bizde Atiye Laçin Gıda olarak girişimcilere ve projelerine destek veriyoruz. Fikirleriyle girişimciliğe yön veren ve yaratıcı projeleri ile öne çıkan birçok başarılı kadın girişimciye özellikle gıda sektöründe bir başarı hikayesi ile yolculuğuna başlayan kurucumuz Atiye Laçin tarafından mentörlük desteği verilmektedir.

Genç Girişimci Destekleri

Toplum ve çevre için sürdürülebilir değer yaratmayı, bu sayede gelecek nesillere daha mutlu ve daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bilim, kültür-sanat, sosyal sorumluluk ve spor olmak üzere farklı kategorilerde hedef ve projeleri olan azimli gençlerimize hayallerini gerçekleştirmeleri için fırsat sunmayı amaçlıyoruz. Günümüz gençliğinin geleceğe dair yaşadığı ciddi kaygılar ve ümitsizlikler geliyor. Yapılan pek çok araştırma, gençlerin hayal kurmadıklarını ve hayallerine ulaşmak için gerekli çalışma motivasyonuna sahip olmadıklarını gösteriyor. Ancak içinde bulunduğu şartlar ne olursa olsun azimle ve cesaretle çalışıp büyük başarılara imza atan gençlerimiz de bulunuyor.