600 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

600 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz KargoHizmetlerİhracat Desteği

Teslimat şekillerine bağlı olarak gerekli işlemlerin tarafımızca yapılması ve nakliye desteği aldığımız firmalarla ihracat sürecini hızlandırıcı destek sağlanmaktadır. Pazara yönelik olarak satışların artmasına yönelik olarak ilgili personellerin eğitimi ve ürün bilgilendirme çalışmaları yapılmaktadır.

Kiralama

Kaynaklarınızı doğru kullanmanızı sağlıyoruz. Makina ve ekipmanların ihtiyaç duyduğu sigorta, vergi, onarım gibi tüm maliyetlerden ve makinelerin kullanım ömrü tamamlandığında karşınıza çıkacak satış/elden çıkarma süreçlerinden de kurtulmanızı sağlıyor. Kurumsal müşterilerimizle özel olarak makine hattımızı belirli süreler ile kiralıyoruz.

Depolama

Fason üretim hizmeti vermiş olduğumuz firmalara aynı zamanda büyümesinin her aşamasında daha hızlı ve daha kolay sevkiyat yapmanızı sağlayacak, belirli süreli ölçeklenebilir depolama hizmete sunuyoruz.

Zeytin ve Zeytinyağı Dolumu

Atiye Laçin Gıda olarak markanıza ait istenilen şişe veya ambalaja ve istediğiniz kaliteye ait zeytinyağını, fason zeytinyağı dolum anlaşması ile tamamen güvenli şekilde Türk Gıda Kodeksi Zeytinyağı tebliğindeki şartlarda ihtiyaca göre parti bazlı olarak organik dolum yapıyoruz.

HORECA Sektörü İçin Özel Üretim

Ulusal ve ulusalarası HORECA sektörü müşterilerimize taleplerine özel farklı ambalajlar da müşterilerine ürünlerini sunmaları ve onları farklı hissettirmeleri için lezzetlerimiz ile destek sağlıyoruz.

Mağaza Markaları İçin Özel Üretim

Ulusal ve global süpermarket zincirleri de dahil olmak üzere müşterilerimizin müşterilerine kendi markalı ürünlerin sunmalarını ve bu hızla büyüyen pazar sektöründen para kazanmalarını sağlıyoruz.