300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Marka

Başarımızın, değerli müşterilerimizin başarısına bağlı olduğunun farkındayız. Büyüklüğümüze ve ölçeğimize rağmen, önemli olan küçük ayrıntılara dikkat ediyoruz. Müşterilerimizin yardıma ihtiyacı olduğunda, şaşırtıcı derecede duyarlı problem çözücüler olmaya çalışıyoruz. Yaptığımız işe olan sevgimiz bize ilham veriyor. 2004’te olduğu gibi bugün de tutkumuz ve yaratıcılığımız aynı. Biz hala denemeye değil, tatmaya inanıyoruz. Ekibimiz hala sadeliği geliştiriyor, yeniliğe saygı duyuyor ve değişimi sahipleniyoruz.
Her geçen gün genişleyen ürün portföyümüz ile müşterilerimiz en kaliteli en doğal ürünleri sunarken marka ailemizi de genişleterek devam ediyoruz. Atiye Laçin markası ile başladığımız üretim yolculuğumuz ürün geliştirme ve çeşitlendirme süreçleri ile devam ederken hem müşterilerimizin hem piyasanın beklentileri doğrultusunda yeni markalarımızla sizleri buluşturuyoruz.

 

Atiye Laçin markasının yolculuğu “Geçmişten Emanet, Geleceğe Miras” olan Tescilli Lezzet unsuz, yağsız, şekersiz, glütensiz geleneksel Mevlevi Tatlısının reçetesine sadık kalınarak üretimi ile başladı. Üretime olan tutkumuz ve yaptığımız her şeyde mükemmel olma kararlılığı ile doğal ürünler sunmanın verdiği haz, lezzet, zenginlik ve memnuniyeti ileterek sofralarınıza neşe, damaklara tat olduk 2004’den bugüne ürün çeşitliliğimizle… Sofralarımızın da ruhumuzunda yenilendiği her mevsim geçişinde lezzetlerimizin değiştiği gibi sizinle birlikte büyüyor, gelecek nesli büyütüyoruz! Değişmeyen tek şey olan kalitemiz ile reçeller, marmelatlar, soslar, ezmeler ve macunlar üretmeye devam ediyoruz.

 

Rich Balls büyük küçük herkes için günün her saati “Geleneksel Lezzetlerin Modern Yorumu ile”… Hedefimiz her zaman sağlıklı atıştırmalık sektöründe yenilikçi olarak büyümek ve tüketicilerin değişen davranışlarıyla birlikte gelişmek olmuştur. Her zaman damağın en iyi laboratuvar olduğu düşüncesiyle uzun süreli çalışmalar ile sizler için yeni bir soluk getirdik. İçeriğinin farkını yediğinizde fark edeceğiniz en kaliteli hammaddeler ve baharatlar ile birleştirerek asırlık tariflerden esinlenerek hiçbir katkı maddesi kullanılmaksızın üretilen besin değerleri açısından zengin lezzet ve görüntü bakımından benzerlerinden ayrılmayı başaran benzersiz ürünler Eagle, Hawk ve Phoenix…

 

La Benno ile gerçekten yıkıcı bir şey yaptık. “Katkı ve Koruyucu Yok, Sadece Doğallık Var” mottosuyla doğal malzemelerle çığır açan bir lezzet yaratmak için sadece elma suyu konsantresi kullanarak pancar şekerini ürünlerinden çıkardık. Daha sonra en iyi tatlara sahip meyveleri fark yarattığımız en önemli şey olan tecrübemiz ve kalitemiz ile birleştirerek her zaman bir marmelattan daha fazlası olacak ürünlerimiz ile sizleri buluşturduk. Sevilen tatlar, sadece doğal ve katkısız malzemelerle zengin ve kremsi bir dokuya sahip marmelat çeşitleriyle ilham kaynağı olacak binlerce tat, renk ve koku barındırır.