600 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

600 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Dünden Bugüne

Atiye Laçin Gıda olarak kurulduğumuz günden bugüne her zaman doğru olanı yapmaya çalışıyoruz. Bizim için verilen sözlerin hepsi tutulan sözlerdir ve tüm ilişkilerimizde adil ve ilkeli olarak süreçleri yürütüyoruz. Ekibimizle birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmak için kişisel sorumluluk alıyor; performans ve değerin en iyi kombinasyonunu sağlıyoruz. Verimli bir iş yürütmek için çok çalışıyoruz, böylece her zaman rekabetçi fiyatlara sahip olabiliyoruz. Müşterilerimiz sunduğumuz ürünler ve hizmetler ile paralarının karşılığından daha fazlasını alacaklarını biliyorlar. Tüm trendleri ve değişen sosyal hayat nedeniyle oluşan yeni ihtiyaçlar ve beklentileri takip ederek ürün çeşitliliği ile farklı tüketici profillerine ve müşterilerine ürünler sunmaya ve çözümler üretmeye devam ediyoruz.

 

Günümüzde eski alışkanlıklar, yöresel lezzetler ve doğal malzemelere giderek artan ilgi; katkı maddeleri ile işlenen gıda ürünlerinin verdiği zararların gündeme gelmesi ve halkın bilinçlenmesi ile özellikle şehir de yaşayanların yerele özlem duyması ile gıda sektöründeki yaşanan değişim ile biz de  Atiye Laçin Gıda olarak 20 seneye yaklaşan tecrübemiz ve özümüze sadık kalarak hazırladığımız ürünlerimizle bu değişimin önemli bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimizin hiçbirinde katkı maddesi ve koruyucu kullanmıyoruz. Bereketli Troya topraklarından Çanakkale’den Sakarya’ya, Sakarya’dan Antalya’ya iyi tarım uygulamaları ile yetişen her biri çiftçimizin alın teriyle bin bir emekle ürettiği doğal, lezzetli ve değerli hammaddelerden ürettiğimiz sofralarınıza konuk olan değer katan lezzetlerle; sağlıklı, doğal mutlulukla sizleri buluşturmaya devam ediyoruz.

 

 Biz tutkumuzu meslek haline dönüştürmeye karar verdiğimiz bu yolda ürünlerimizin doğduğu topraklara, onları üreten kişilere, geleneklerine, öykülerine aşığız. Sadece kendi hayatımızdan değil, tarımla uğraşan bütün üreticilerin hayatından da sorumluyuz.

 

Herkesin hayat kalitesini arttırmak ve uyumlu bir yaşam ortamı oluşturmak adına, bir masa etrafında paylaşılan anların gerçek mutluluğu bulmayı sağladığı düşüncesiyle en iyi ürünlerimizi sizleri birleştiren sofralarda yer alması amacıyla gizli ve samimi olmayan ikna yöntemlerine başvurmadan sadece herkesin kendini köyünde, bahçesinde, evinde hissedeceği ürünlerimizle her zaman sizinleyiz.